Kariéra

Projektant ELEKTRO

Jsi nabušený/á, rád/a projektuješ, máš rád/a výzvy a inovace?
Tak to jsi přesně náš CODACO člověk....přidej se k nám...cinkni nebo napiš.
Přidej se k nám ještě dnes, vynesem Tě do nebes, sranda, prachy všechno bude není to tu jako všude.

Náplň práce:

  • Zpracování PD ve všech stupních, koordinace profesí, technické poradenství
  • Projekce dorozumívacího zařízení Sestra / PACIENT
  • Projekce EPS, strukturovaná kabeláž, CCTV, slaboproud

Požadujeme:

  • Znalost programů AutoCAD, MS Office, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, plnění termínů
  • Minimálně středoškolské vzdělání v oboru, zaměření elektro, slaboproud
  • Orientace v související legislativě a normách
  • Výhoda - Osvědčení elektro - osvědčení §7 dle Nařízení vlády 194/2022 (dříve vyhl. 50/1978 Sb.)

Nabízíme:

  • Práci v menším kolektivu
  • Možnost rozvoje v oboru, získání bohatých zkušeností
  • Pružnou pracovní dobu
  • Stravenkový paušál
  • Dovolenou 25 dní
  • Sick days
  • Teambuildingové akce
  • Místo pracoviště Valašské Meziříčí

První kontakt: Ing. Markéta Vlčková, vlckova@codaco.cz