Pracovník montáže

thumb

 Hledáme nového kolegu - kolegyni na pozici PRACOVNÍKA MONTÁŽE.

 Požadavky na zaměstnance:

  • vzdělání v elektro oboru podmínkou, praxe výhodou
  • vyhláška č. 50 - není podmínkou, lze získat následným školením
  • základní znalost práce na PC
  • ŘP sk. B
  • ochota učit se novým věcem, ochota cestovat, dobrý zdravotní stav

Praxe v elektro oboru výhodou.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • elektroinstalační práce
  • montáž a servis slaboproudých a silnoproudých systémů (telekomunikační, datové, požární a zabezpečovací systémy)
  • výkon práce po celé ČR, v případě potřeby turnusové směny

Nabízíme:

  • předpokládanou hrubou měsíční mzdu 18.000 - 25.000 Kč
  • pružnou pracovní dobu
  • práce na plný úvazek, pracovní poměr na dobu určitou (možnost prodloužení)
  • práce ve stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv
  • stravenky, firemní akce, možnost dalšího vzdělávání
  • 5. týdnů dovolené, 13. plat

Kontaktní osoba: Ing. Petra Podzemná
Živopisy zasílejte emailem na adresu podzemna@codaco.cz