Obchodní asistentka

thumb

Hledáme nového kolegu - kolegyni na pozici OBCHODNÍ ASISTENT/KY

 Požadavky na zaměstnance:

  • SŠ vzdělání ekonomického, obchodního nebo stavebního zaměření
  • výbornou znalost MS Office a práce na PC
  • základní znalost účetnictví
  • orientace v technických výkresech výhodou
  • alespoň základní znalost AJ
  • znalost RU/PL jazyka výhodou
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • orientace v informačním systému Helios Orange výhodou
  • aktivní přístup k práci, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu

Pozice je vhodná pro absolventy!

Nástup dle dohody.

Náplň práce:

  • evidence zakázek, tvorba cenových nabídek, zpracování objednávek v informačním systém
  • příprava podkladů pro výběrová řízení
  • emailová komunikace se zákazníkem
  • evidence knihy jízd, příprava a zajištění marketingových podkladů, zajištění účasti na výstavách

Nabízíme:

  • předpokládanou hrubou měsíční mzdu 16.500 - 20.000 Kč
  • pružnou pracovní dobu
  • pracovní smlouvu na dobu určitou - zástup za MD
  • příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv
  • stravenky, firemní akce, 5. týdnů dovolené, 13. plat
  • mobilní telefon

Kontaktní osoba: Ing. Petra Podzemná
Živopisy zasílejte emailem na adresu podzemna@codaco.cz